CGS Online

Hakkımızda

Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Merkezi (CGS Center), uzun yıllardır uluslararası alanda kurumsal yönetim, kurumsal finans ve özellikle aile şirketlerinde kurumsallaşma konularında çalışmalar yapan Dr. Güler Manisalı Darman liderliğinde, uluslararası alanda deneyimli, vizyon sahibi, akademi ve iş dünyasından değerli uzmanlardan oluşan bir kuruluştur. İyi ve doğru kurumsal yönetim uygulamalarının gerek ülkemizde gerekse uluslararası alanda bütün şirketler, kurum ve kuruluşlar nezdinde bilinmesi, uygulanması ve farkındalığın arttırılması yolunda yoğun çaba harcar.

CGS Center, yönetim biliminden gücünü alarak, şirketlerin sorunlarına çözüm üretmeyi  misyon edinmiştir. Akademik bilgiyi harmanlayıp, iş dünyasının kullanımına sunar.

Bu çerçevede, eğitimin önemine inanır, akademi ve iş dünyası ile ile işbirliği halinde çalışır, araştırmalar yapar, yayınlar çıkartır. Kurumsal yönetimin bütünsel bir yaklaşım içinde ele alınması gerektiğine inanan CGS Center, yüklendiği misyonu çerçevesinde, her zaman bir adım önde giderek, kurumsal yönetim konusunda sorunlara meydan okumayı vizyon olarak ortaya koyar.

CGS Center Akademi

Yönetim biliminden gücünü alarak, şirketlerin sorunlarına çözüm üretmeyi  misyon edinen CGS Center, bu doğrultuda eğitimin gücüne inanır. İyi ve doğru kurumsal yönetime giden yolda, kurumsallaşma, muhasebe-finans ve hukuk gibi temel konularda gerek ülkemizden gerekse uluslararası alandan konusunda yetkin, donanımlı, aynı zamanda işdünyasının uygulamalarına yakın eğitmenleri ile güzel ve başarılı eğitimler düzenler. Eğitimlerin aynı zamanda önemli bir networking platformu olduğuna inanan CGS Center, bu konuda gerekli özeni ve hassasiyeti gösterir.

Genele açık eğitimlerine, seminerlerine ilaveten, şirkete özel kurum içi eğitimler de, CGS Center’ın kurulduğu günden bugüne kadar başarı ile yürüttüğü faaliyeteri arasındadır.