CGS Center Business Academy Tanıtım Filmi

CGS Center olarak, CGS Center Business Academy (CGS Center BussAc) adında “For Knowledge Alliances” mottosuyla yeni bir oluşum başlattık. https://cgscenterbussac.net/ CGS Center BussAc’da en önemli amacımız deneyim ve bilgi paylaşmak.

Platform içerisinde öncelikle işdünyasından veya akademiden öncü isimlerinin değerli tecrübelerini “watch” başlığı altında paylaşıma açtık.

Tüm bunların yanı sıra, CGS Center BussAC’da 3-4 dakikalık özellikle kurumsal yönetime giden bütün yapı taşları, eğitim ve öğrenimi içeren ilgili ve ilişkili konularda “be aware” sunumlarına da yer verdik.

Ayrıca “CGS Open” kategorisinde faklı içeriklerdeki e-eğitimlere istediğiniz zaman ulaşmanızı sağladık. Platformumuzun “Meet Up” kısmında ise, şirketlerimiz ile iş dünyasından veya akademiden öncü isimlerin bir araya gelip farklı konular üzerinde konuştukları bir network ortamı yarattık. Gerçekleştirilen Meet Up etkinliklerinin fotoğraflarına https://cgscenterbussac.net/category/… linkinden erişim sağlayabilirsiniz.

Category: Watch

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>