Aile – Şirket Anayasası Eğitimi (Dr. Güler Manisalı Darman)

Aile Şirket Anayasası Eğitimi ile Aile Şirket Anayasası’nın temel adımları, aile değerlerine göre şirketlerin nasıl yapılanması gerektiğinin yanı sıra tüm bunların kurumsal yönetime giden yolda sağladığı faydalar hakkında bilgi edinilmesi amaçlanmıştır. Eğitim dört ana başlıkta bölümlere ayrılmıştır.

İlk olarak aile- şirket ilişkisini düzenleyen yapılanma ve bileşenleri anlatılmaktadır. İkinci başlık olarak aile ve şirket için belirlenmesi gereken politika ve felsefelerin nasıl olacağı üzerinde durulmuştur. Üçüncü başlık altında da yönetim sürecinde akraba ortaklıkları, ailenin şirkete etkilerinin yönetimi anlatılmaktadır. Son olarak da veliaht planlaması ile ilgili yeni kuşakların eğitimi, şirket kaynaklarının ve yetkilerinin kullanımı, şirkete uygun şekilde eğitiminin nasıl olacağı anlatılmaktadır.

Aile Şirket Anayasası Eğitimi ‘ni Satın almak için : https://bit.ly/2T1t1ha

About The Author
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>